logo spribehom

Dámske ľadvinky

Ľadvinka - každý z nás ju ako malý mal, nikto ale asi nečakal ako sa tento doplnok dostane opäť do módy. Moderné ľadvinky sú vyrábané z kvalitných materiálov a nie je žiadnym prekvapením, že O My Bag Amsterdam ich výrába z kvalitnej kože. Momentálne sa vyrába až v 5 verziách. Líšia sa od seba použitým popruhom, kožou a farbou. Použité materiály sú Classic CrocoStromboli leather.

Ľadvinka cez rameno je najhorúcejší módny trend. Nikoho asi neprekvapí, že elegantná ľadvinka môže byť vidieť aj u holywoodskych celebrít. Fergie, Rihanna alebo Olivia Wilde sú len jednými z mála, ktoré boli odfotené so svojim spoločníkom - koženou ľadvinkou. Čo vás asi ale prekvapí je fakt, že tomuto módnemu trendu prepadli aj muži. Pánska ľadvinka sa stala obľubeným módnym doplnkom napríklad Jimmyho Kimmela, Leonarda DiCapria alebo Liama Payna. Leonadro Dicaprio je dokonca jedným z prvých, ktorý v nej začali nosiť všetky svoje cennosti. Rovnako sa mu pripisuje aj nový street štýl nosenia cez rameno, naprieč hrudníkom. Jimmy Kimmel si ju dokonca doniesol na odovzdávanie cien Emmy a stal sa hviezdou červeného koberca. 

čierna dámska kožená ľadvinka Beck pri mori - výlet

Ľadvinka a kam všade ju môžete nosiť

V angličtine sa môžete stretnúť s výrazom bum bag, fanny pack, hip packs, waist packs alebo belt bags a niet pochýb o tom, že kožené ľadvinky O My Bag sú štýlový doplnok, ktorý využijete počas celého roka. Svojou čiernou nadčasovou farbou je to ideálny spoločník na letné prechádzky po meste, kedy sa z nej stane ľadvinka na doklady, kde okrem peňaženky a mobilu, zmestíte aj kľúče, žuvačky a iné drobnosti. Odvážnejší ju môžu použiť ako športovú ľadvinku. Nosenie ľadvinky má jednu nepopierateľnú výhodu a tou sú voľné ruky. Vydajte sa na večierok, do klubu alebo na festival s vedomím, že kockovaný remienok ľadvinky Beck dá každému outfitu dokonalosť. Moderná dámska ľadvinka s príbehom - neexistuje nesprávny spôsob ako ju nosiť, jednoducho sa hodí ku všetkému.

 
 
Filter
Farba
Materiál
Cena