logo spribehom

Obaly na notebook

Obaly na notebook sú v dnešnej dobe nevyhnutnou súčasťou pracovnej alebo osobnej výbavy. Je to hlavne preto, lebo v dnešnej dobe je elektronika neodmysliteľnou súčasťou nášho každodenného života. A aby bola dostatočne chránená pred mechanickým poškodením a vydržala Vám čo najdlhšie, mali by ste si ju chrániť. Odporúčame Vám zakúpiť si obaly, tašky a ochranné puzdrá na notebooky, tablet či inú elektroniku. Pre značku O My Bag Amsterdam je charakteristické, že kladie dôraz na najvyššiu kvalitu materiálov, poctivé ručné spracovanie a najmä nadčasový štýl. Veď aj obal na notebook či púzdro na tablet si zaslúži byť stredobodom pozornosti.

Naše obaly na notebook môžu mať využitie aj ako púzdra na dokumenty. Nie je nič jednoduchšie ako si zbaliť do jedného púzdra notebook s pracovnými dokumentami a ísť na stretnutie alebo do práce.  

V tejto sekcii si určite prídu na svoje nielen dámy, ale i páni. Väčšina produktov je univerzálna a hodí sa na každú príležitosť. Napríklad elegantná taška na notebook Harvey dozaiste pozdvihne každý casual outfit a púzdro Laptop Sleeve 13" môžu dámy nosiť aj ako clutch kabelku.

Filter
Farba
Materiál
Cena