logo spribehom

Obaly na notebook

Obaly na notebook sú v dnešnej dobe nevyhnutnou súčasťou pracovnej alebo osobnej výbavy. Je to hlavne preto, lebo v dnešnej dobe je elektronika neodmysliteľnou súčasťou nášho každodenného života. A aby bola dostatočne chránená pred mechanickým poškodením a vydržala Vám čo najdlhšie, mali by ste si ju chrániť. Odporúčame Vám zakúpiť si obaly, tašky a ochranné puzdrá na notebooky, tablet či inú elektroniku. Pre značku O My Bag Amsterdam je charakteristické, že kladie dôraz na najvyššiu kvalitu materiálov, poctivé ručné spracovanie a najmä nadčasový štýl. Veď aj obal na notebook či púzdro na tablet si zaslúži byť stredobodom pozornosti.

Naše obaly na notebook môžu mať využitie aj ako púzdra na dokumenty. Nie je nič jednoduchšie ako si zbaliť do jedného púzdra notebook s pracovnými dokumentami a ísť na stretnutie alebo do práce.  

V tejto sekcii si určite prídu na svoje nielen dámy, ale i páni. Väčšina produktov je univerzálna a hodí sa na každú príležitosť. Napríklad elegantná taška na notebook Harvey dozaiste pozdvihne každý casual outfit a púzdro Laptop Sleeve 13" môžu dámy nosiť aj ako clutch kabelku.

Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania

Cotton Laptop Sleeve 13´´ Black - obal na notebook NOVINKA skladom +1 30.00 € Cotton Laptop Sleeve 13´´ Black - obal na notebook Envelope Laptop Sleeve 13" Cognac Classic Leather - kožený obal na notebook NOVINKA skladom +1 129.00 € Envelope Laptop Sleeve 13" Cognac Classic Leather - kožený obal na notebook Harvey Camel Hunter Leather - kožená taška na notebook NOVINKA skladom +1 349.00 € Harvey Camel Hunter Leather - kožená taška na notebook Laptop Sleeve 13´´ Camel Hunter Leather - kožený obal na notebook NOVINKA skladom +1 99.00 € Laptop Sleeve 13´´ Camel Hunter Leather - kožený obal na notebook Laptop Sleeve 13´´ Dark Brown Hunter Leather - kožený obal na notebook NOVINKA skladom +1 99.00 € Laptop Sleeve 13´´ Dark Brown Hunter Leather - kožený obal na notebook Laptop Sleeve 15´´ Black Hunter Leather - kožený obal na notebook NOVINKA skladom +2 119.00 € Laptop Sleeve 15´´ Black Hunter Leather - kožený obal na notebook Cotton Laptop Sleeve 13´´ Camel - obal na notebook NOVINKA skladom u dodávateľa 30.00 € Cotton Laptop Sleeve 13´´ Camel - obal na notebook Envelope Laptop Sleeve 13´´ Natural Classic Leather - kožený obal na notebook Na dotaz 129.00 € Envelope Laptop Sleeve 13´´ Natural Classic Leather - kožený obal na notebook Harvey Black Classic Leather - kožená taška na notebook skladom u dodávateľa 349.00 € Harvey Black Classic Leather - kožená taška na notebook Harvey Brandy Classic Leather - kožená taška na notebook skladom u dodávateľa 349.00 € Harvey Brandy Classic Leather - kožená taška na notebook Harvey Maxi Black Classic Leather - čierna kožená taška na notebook skladom u dodávateľa 389.00 € Harvey Maxi Black Classic Leather - čierna kožená taška na notebook Harvey Maxi Camel Hunter Leather - kožená taška na notebook skladom u dodávateľa 389.00 € Harvey Maxi Camel Hunter Leather - kožená taška na notebook Laptop Sleeve 13´´ Black Hunter Leather - kožený obal na notebook skladom u dodávateľa 99.00 € Laptop Sleeve 13´´ Black Hunter Leather - kožený obal na notebook Laptop Sleeve 15´´ Black Classic Leather - kožený obal na notebook skladom u dodávateľa 119.00 € Laptop Sleeve 15´´ Black Classic Leather - kožený obal na notebook Laptop Sleeve 15´´ Camel Hunter Leather - kožený obal na notebook skladom u dodávateľa 119.00 € Laptop Sleeve 15´´ Camel Hunter Leather - kožený obal na notebook Laptop Sleeve 15´´ Dark Brown Hunter Leather - kožený obal na notebook skladom u dodávateľa 119.00 € Laptop Sleeve 15´´ Dark Brown Hunter Leather - kožený obal na notebook